Lahodné cukroví a dorty

Dopřejte svým chuťovým pohárkům nejlahodnější cukrovinky v okolí. Máme vše, od košíčků přes řezy až po svatební dorty.

Čerstvá káva a teplé nápoje

Našim zákazníkům nabízíme kvalitní praženou kávu značky Illy, která je směsí devíti kvalitních druhů káv typu Arabica.

Koktejly a míchané nápoje

Koktejly a míchané nápoje vám připravíme s maximální pečlivostí tak, aby vždy působily osvěžujícím dojmem a účinkem.

Zásady ochrany osobních údajů

logo DC

1. OBECNÉ INFORMACE:

Správcem webových stránek je přímo Domácí cukrárna Pod hrází (Babice 17, 785 01 Šternberk IČ: 06555845). Správce webových stránek zpracovává pouze osobní údaje, ke kterým má dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 právo dle článku 6.

Informace o zpracování osobních údajů v rámci vytvoření prostředníctvím objednávkového formuláře, nebo při kontaktování skrze kontaktní formulář si můžete přečíst zde.


2. AUTORSKÁ PRÁVA

Obsah webu je v celém rozsahu chráněn autorským právem. Není-li výslovně uvedeno jinak, není možné obsah přebírat, kopírovat, reprodukovat ani dále šířit jinými kanály, s výjimkou tisku pro osobní potřebu a stručných citací či náhledů na sociálních sítích s uvedením zdroje. Souhlas s užitím obsahu musí být vždy písemný a lze o něj požádat.


3. FOTOGRAFIE:

Správce webových stránek nakládá pouze s fotografiemi, ke kterým má dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 právo (článek 6). Subjekt zpracování může vznést vůči tomuto zpracování námitku a požádat o výmaz jednotlivých fotografií.


4. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ:

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.
UDÁLOSTI & AKCE


Warning: Undefined variable $sloupce in /mnt/data/accounts/g/gully/data/www/domaci-cukrarna.cz/website/classes/Akce.php on line 26
Aktuálně nejsou na pořadu žádné akce ani události.