Lahodné cukroví a dorty

Dopřejte svým chuťovým pohárkům nejlahodnější cukrovinky v okolí. Vyrábíme vše, od košíčků přes řezy až po svatební dorty.

Zásady ochrany osobních údajů

logo DC

1. OBECNÉ INFORMACE:

Správcem webových stránek je přímo Domácí cukrárna Pod hrází (Babice 17, 785 01 Šternberk IČ: 06555845). Správce webových stránek zpracovává pouze osobní údaje, ke kterým má dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 právo dle článku 6.

Informace o zpracování osobních údajů v rámci vytvoření prostředníctvím objednávkového formuláře, nebo při kontaktování skrze kontaktní formulář si můžete přečíst zde.


2. AUTORSKÁ PRÁVA

Obsah webu je v celém rozsahu chráněn autorským právem. Není-li výslovně uvedeno jinak, není možné obsah přebírat, kopírovat, reprodukovat ani dále šířit jinými kanály, s výjimkou tisku pro osobní potřebu a stručných citací či náhledů na sociálních sítích s uvedením zdroje. Souhlas s užitím obsahu musí být vždy písemný a lze o něj požádat.


3. FOTOGRAFIE:

Správce webových stránek nakládá pouze s fotografiemi, ke kterým má dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 právo (článek 6). Subjekt zpracování může vznést vůči tomuto zpracování námitku a požádat o výmaz jednotlivých fotografií.


4. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ:

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat.